Uživatel: nepřihlášen

e-Shop

Přihlásit

jméno
heslo

přihlásit

nová registrace

Knihy

Zasílání novinek

uložit

Vložením a odesláním své emailové adresy budete informováni o všech novinkách. Zasílání lze zrušit zde.

TOP 5 eShopu

Anketa

Počítadlo

Naši partneři

Facebook

Kompletní právní specifikace webu

Máte oprávnění používat materiály ze serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz za předpokladu, že

* všechny kopie (tištěné či v elektronické podobě) budou zahrnovat informaci o zdroji (tj. budou vytištěny či uloženy v podobě v jaké jsou na tomto serveru včetně hlavičky a paty)
* použití těchto dokumentů z tohoto serveru je určeno pouze pro informativní, nekomerční nebo osobní účely a tyto dokumenty nebudou zkopírovány ani vystaveny v žádném síťovém počítači ani jinak šířeny v žádném druhu média bez dohody s autorem
* dokumenty nebudou žádným způsobem upravovány

Použití za jiným účelem je trestné podle autorského, občanského nebo trestního práva.

Tato práva se vztahují na původní materiály vytvořené autorem či spolupracovníky www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz, nevztahují se na volně šířené materiály jiných autorů, které jsou na www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz zveřejněny.

Úplné nebo částečné kopírování či imitování designu stránek www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz je zakázáno. Žádná loga, grafika či obrázky nesmí být bez výslovného souhlasu autora nebo majitele domény a provozovatele webu kopírovány ani rozšiřovány.

Server www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz věnuje maximální pozornost ověřování a kontrole zveřejněných materiálů, přesto neručí za správné použití či vhodnost zveřejněných materiálů pro jakýkoliv účel použití. Materiály jsou poskytovány "Tak jak jsou", bez jakékoliv záruky. Server www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz se zříká všech záruk a podmínek při užívání těchto materiálů i za předpokladu správného použití pro odpovídající účel. Server www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz nenese zodpovědnost za přímé či nepřímé finanční ani majetkové újmy, sníženou použitelnost majetku, poškození smluvních vztahů, protiprávní jednání, poškození zdraví ani za jakékoliv jiné újmy v souvislosti s používáním zveřejněných materiálů.

Zveřejněné materiály mohou obsahovat neaktuální informace, technické nepřesnosti, typografické či pravopisné chyby.

ODKAZY NA SERVERY TŘETÍCH STRAN

Servery na které směřují odkazy ze serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz, nejsou serverem www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz kontrolovány. Server www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz nenese odpovědnost za obsah, funkčnost, aktualizace či seriózní obsah (popup reklama, viry, dialery, nezákonný obsah apod.) žádného z odkazovaných serverů, ani za odkazy na odkazovaných serverech. www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz poskytuje tyto odkazy jako doplněk nabízené služby a zahrnutí a vyobrazení-umístění odkazu na serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz neznamená, že je serverem www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz doporučen či schválen.

OBSAH SERVERU www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz

Provozovatel serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz věnuje velkou péči kontrole obsahu serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz, přesto nenese žádnou zodpovědnost za neodhalení závadného obsahu přidaného na server www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz čtenáři či jinými návštěvníky serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz, prostřednictvím některého z webových rozhraní, či v případě nezákonného útoku na integritu či obsah serveru www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz.

OCHRANNÉ ZNÁMKY

Názvy skutečných společností a produktů zde uvedených mohou být ochranné známky příslušných vlastníků. Společnosti, organizace, produkty, osoby nebo události zde uváděné jako příklady jsou smyšlené. Jakákoli spojitost s kteroukoli skutečnou společností, organizací, produktem, osobou či událostí není úmyslná a nelze ji vyvozovat.

Všechna práva, která nejsou výslovně udělena, jsou vyhrazena.

Regionální poradci | Výměna odkazů | Otázky-Odpovědi | Formulář na dotazy
Dokumenty ke stažení | Obchodní podmínky a reklamační řád | Ochrana osobních dat
Send mail to webmaster with questions or comments about this web site.
Copyright © 2010 Michael Moder®. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena. Michael Moder® is registered trademark.
Veškerý obsah webu www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz je chráněn autorským zákonem. Kompletní právní specifikace.
Naposledy aktualizováno: 16. srpna 2012 | webdesign - Kryštof Doležal, DiS.