Uživatel: nepřihlášen

e-Shop

Přihlásit

jméno
heslo

přihlásit

nová registrace

Knihy

Zasílání novinek

uložit

Vložením a odesláním své emailové adresy budete informováni o všech novinkách. Zasílání lze zrušit zde.

TOP 5 eShopu

Anketa

Počítadlo

Naši partneři

Facebook

Produkty

Dr.Nona-kosmetika z mrtvého moře, potravinové doplňky, léčba nemocí, parfumerie Dr. Nona Mrtvé moře, nabídka práce, přivýdělek 

Odedávna lidé přijížděli k Mrtvému moři, aby léčili svá kožní onemocnění, nemoci kloubů a dýchací soustavy. Dnes veškerou unikátnost Mrtvého moře, pečlivě zachovanou a znásobenou, můžete najít v produktech Dr. Nona.


Fenomén produktů Dr. Nona spočívá v unikátní technologii, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, ekologicky čistých rostlinných přípravků,  aromatických esencí a olejů vyrobených ve    Francii a  Švýcarsku. Tato technologie je však jedinečná svou kultivací archebakterie Mrtvého moře a použití její biohmoty ve všech produktech.

Produkty Dr. Nona jsou uzpůsobeny pro denní používání tak, aby působily preventivně v rámci běžných denních návyků při používání kosmetických přípravků a pomáhaly při prevenci hlásících se potíží bez zatížení organismu.


Bioorganominerální komplex vytvořený na základě originálních technologických řešení (know-how) spojuje cenné fyto-terapeutické vlastnosti ekologicky čistých rostlinných olejů a extraktů a přednosti minerálů Mrtvého moře. Přitom PH bioorganominerálního komplexu se přibližuje ukazatelům normální pokožky (5,5-6) a preparáty, vyrobené na jeho základě se dobře vstřebávají. Zachováním vynikajících kosmetických a terapeutických vlastností složek nejen blahodárně působí lokálně, ale také způsobují ozdravování celého organismu. Kosmetické prostředky Dr. Nona posilují mikro-cirkulaci krve a lymfy, mají protialergické, bakteriostatické a protimykotické vlastnosti. Protože jsou přírodními antioxidanty, potlačují volno-radikální reakce okysličování, včetně procesů peroxidového okysličování lipidů buněčných membrán, zvyšují tonus imunitního a endokrinního systému, mobilizují vnitřní rezervy organismu.


Důležitou předností biologicky aktivních doplňků, tj. doplňků stravy společnosti Dr. NONA International Ltd. je originální technologie (know-how), metoda mikrotobolek, díky níž se obsah potravinových doplňků dostává do organismu v nezměněném stavu a v procesu oběhu krve jsou tyto složky dopravovány téměř do všech míst organismu. Účinnost produkce doplňků stravy je umocněna pomocí autotrofického systému, který napomáhá obnově buněčné struktury nejdůležitějších systémů organismu díky své fermentativní aktivaci bílkovinné syntézy s využitím struktury („úlomků“) vlastních odumřelých buněk.


Bioorganominerální komplex (BOMK), jenž obsahuje minerály Mrtvého moře a archebakterie, prostupuje přes kožní vrstvy do hloubky, až do oběhu krve a začíná produkovat energii, blízkou energii našich buněk a současně jim dodává kladný energetický náboj. V důsledku těchto procesů se probouzí zdravé buňky a díky vytvořeným ideálním podmínkám se stávají schopnými seberegulace a biostimulace. Pro nemocné buňky jsou to vynikající podmínky pro energetickou výživu a obnovení svých obranných sil, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni. Buňky si „vzpomínají“ na sobě vlastní funkce a tak se zabezpečuje celková harmonická fyziologická mobilizace všech obranných sil organismu a obnovení jeho životních funkcí.


Nona Kuchina, neboli doktorka Nona, jak jí říkají, vytvořila  za svůj život preparáty, které pomáhají mnoha lidem najít svou vlastní cestu ke zdrávi a dlouhověkosti.


Dr. Nona je uznávanou vědkyní, lékařkou, akademičkou Ruské akademie přírodních věd, akademičkou newyorské akademie technologických a společenských věd, která je v čele vědecko-průzkumné laboratoře LENOM v Izraeli. Je autorkou 20 vědeckých prácí předložených na mezinárodních sympóziích. Za své zásluhy je v Izraeli vyznamenána titulem „Žena roku 2000“.

Za své výsledky, výzkum a izolaci archeabakterie byla Dr. Nona nominována na Nobelovu cenu.


Právě doktorka Nona stála v čele skupiny vědců v Izraeli, kteří objevili Bioorganominerální komplex, který pak přinesl světovou slávu produktům Dr. Nona.


Bioorganominerální komplex se skládá z biologicky aktivních látek, biohmoty Mrtvého moře, obsahující archeabakterii

- nejstaršího mikroorganismu na Zemi s unikátními vlastnostmi

- organických sloučenin obsažených v rostlinách

- fyto-preparátů a aromaterapeutických sloučenin s léčivými vlastnostmi aromatických olejů

- minerálů a bio-kovů Mrtvého moře.


STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder ®  zajišťuje přímo ve svém Studiu:


- výrobky z Mrtvého moře, které jako jediné na světě obsahují archeabakterii a používají se k léčbě např. kožních onemocnění (lupénka, atopický ekzém), astma, gynekologické problémy, detoxikace organismu, onemocnění zažívacího traktu, hemoroidy, borelióza, doplněk při léčbě onkologických onemocnění a mnoha dalších  

- poradenství, semináře, školení a workshopy k těmto unikátním výrobkům po celé ČR a Evropě

- prodej výrobků z Mrtvého moře - Dr. Nona, včetně doporučení lékařů k jednotlivým zdravotním problémům

- aplikace ve formě léčebné kosmetiky naší kosmetičkou

- školení poradců a prodejců těchto produktů – nabídka atraktivní práce a spolupráce


Formulář na dotazy

Máte-li zájem nás kontaktovat, vyplňte pečlivě níže uvedený odesílací formulář a klikněte na tlačítko "Odeslat". Tímto se Váš DOTAZ, OBJEDNÁVKA, POPTÁVKA nebo REKLAMACE odešle přímo ke kompetentní osobě, která Vás bude co nejdříve kontaktovat.


 Prosíme vyplňte všechna pole 
Kontaktní osoba: (Vaše jméno a příjmení)

Společnost-firma:
(pokud nás kontaktujete jako soukromá osoba, tento řádek nevyplňujte, pokud nám píšete jako firma, vyplňte nejen název firmy, ale také Vaše IČO)

Telefon:

E-mail:


IČO (vyplňují pouze firmy):


Město-region (vyplňují všichni):


V jaké záležitosti nás kontaktujete:
DOTAZ  ZÁJEM O SPOLUPRÁCI  PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ  REKLAMACE  ZÁJEM O SLEVY 10-40%

Text

Antispamová ochrana:
Kočka leze dírou, pes:
(Upozornění: vyplníte-li antispamovou ochranu nesprávně, může dojít ke smazání vámi vyplněných údajů!)

Regionální poradci | Výměna odkazů | Otázky-Odpovědi | Formulář na dotazy
Dokumenty ke stažení | Obchodní podmínky a reklamační řád | Ochrana osobních dat
Send mail to webmaster with questions or comments about this web site.
Copyright © 2010 Michael Moder®. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena. Michael Moder® is registered trademark.
Veškerý obsah webu www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz je chráněn autorským zákonem. Kompletní právní specifikace.
Naposledy aktualizováno: 16. srpna 2012 | webdesign - Kryštof Doležal, DiS.