Uživatel: nepřihlášen

e-Shop

Přihlásit

jméno
heslo

přihlásit

nová registrace

Knihy

Zasílání novinek

uložit

Vložením a odesláním své emailové adresy budete informováni o všech novinkách. Zasílání lze zrušit zde.

TOP 5 eShopu

Anketa

Počítadlo

Naši partneři

Facebook

Semináře


AKTUÁLNÍ SEMINÁŘE a PŘEDNÁŠKY:

Tělové svíce v praxi dle Moderovy metody ® - KURS I. ZÁKLADNÍ (sobota 21. listopadu 2015)

Tento základní kurs proběhne u nás ve Studiu na Dvorní ulici 760/15, Ostrava-Poruba v sobotu dne 21. listopadu 2015.

 

Po ukončení semináře proběhne předání Osvědčení o absolvování.

 

Podrobné informace na http://www.telove-svice.cz/ nebo na Facebooku:http://www.facebook.com/telovesvice

 

Tato akce proběhne u nás ve Studiu na Dvorní ulici 760/15, Ostrava-Poruba, variabilní symbol pro nevratnou zálohu 500 Kč je 21112015, zpráva pro příjemce: SVICEOV1-21-11-2015

 

CELKOVÁ CENA tohoto základního kursu = 1 osoba = 1890 Kč (včetně DPH). Doplatek ceny po odečtení zálohy (500 Kč - viz výše) se platí před započetím kursu.

 

Počet míst je omezen počtem maximálně do 14 účastníků, aby byla zajištěna kvalita výuky a náš dohled. Na kvalitu výuky dohlíží 2-3 zkušení lektoři s letitou praxí včetně pana Michaela Modera, autora terapeutické metody Moderova metoda ®. Pokud počet zaplacených záloh dosáhne 14, je kurs uzavřen. Z tohoto důvodu se berou jako závazné přihlášky nevratné zálohy ve výši 500 Kč, které se zasílají na náš firemní účet: 7177777095/5500 (Raiffeisenbank) Do textu zprávy pro příjemce napište Vaše jméno a příjmení a text SVICEOV1-21-11-2015, nezapomeňte taky, že se nemůžete následně zúčastnit vyššího levelu (Kurs II. PENTAGRAM a Kurs III. ČAKRY atd.), pokud jste neabsolvovali tento základní kurs a nenaučili se sofistikovaně s tělovými svícemi pracovat. 

 

Program:

 

9.30 hod. - presentace

10.00 hod. – 12.30 hod. teoretická část

12:30 hod. – 13.30 hod. pauza na oběd

13.30 hod. – 17.00 nebo déle - dokončení teoretické části + praktická cvičení + dotazy. Seminář se může protáhnout z důvodu četnosti dotazů i do 18.00 hod.

 

Pokud je Vás více zájemců a nechcete nebo nemůžete přijet k nám do Ostravy, můžete si zorganizovat tento seminář ve Vašem městě. Pro konkrétní domluvu nás kontaktujte. Rádi k vám přijedeme.

 

Veškeré dotazy směrujte pouze zde na Lucii Balážovou:

http://www.facebook.com/lucieisis

email: Lucie.more@seznam.cz

telefon: 739 643 552

 

Na firemní účet můžete poslat zálohu nebo i celou částku - cenu kursu, pokud Vám to tak více vyhovuje. Platbu či doplatek v hotovosti na místě lze vyřešit využitím bankomatu, který máme zabudovaný přímo u vchodu do budovy, kde se Studio nachází.

 

Další informace na vyžádání - pište prosím emaily, sms nebo nás kontaktujte na Facebooku, telefony někdy nestíháme zvedat z důvodu pracovní vytíženosti. Podrobné informace na http://www.telove-svice.cz/nebo na Facebooku: http://www.facebook.com/telovesvice

 

Po ukončení semináře proběhne předání Osvědčení o absolvování. Osvědčení opravňuje k praktikování získaných vědomostí, ale neopravňuje k další výuce. Při výuce pracujeme se špičkovými tělovými svícemi od renomované firmy, která má patentovanou výrobu a patří k nejlepším výrobcům tělových svící na světě. Proto se nebudeme učit vyrábět tělové svíce amatérskými způsoby, ale zaměříme se především na jejich efektivní využití v praxi.

 

Na četné dotazy "Jaké používáme tělové svíce" odpovídáme: "Používáme, vyučujeme a pracujeme s tělovými svícemi, které patří do světové špičky. Jsou vyrobeny v té nejvyšší biokvalitě."

Tělové svíce, které používáme, se vyrábí podle starých receptur, které se předávají z generace na generaci. Všechny tělové svíce se vyrábějí v zahraničí a jsou v souladu s Ajurvédou.

 

Jestliže se chcete naučit, jak proniknout do tajů starověké léčby, začít s vlastní terapeutickou činností nebo jen pomáhat sobě a Vašim blízkým například v rodině, neváhejte s investicí do tohoto vzdělání. Tyto kursy jsou pro každého, koho to zajímá. Hodně zájemců se také rekrutuje z řad rodin, kde mají někoho z dlouhodobějšími nebo těžkými zdravotními problémy a kterému se tímto snaží ulehčit jeho trápení. 

 

Pitný režim na našich kursech je vždy zajištěn a je v ceně!

 

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a přezůvky, psací potřeby a svačinu. Na oběd je možné zajít do blízké restaurace, nebo si můžete objednat jídlo s dovozem. Oběd není v ceně kursu.

 

V ceně semináře je zahrnuta možnost nákupu tělových svící a speciálních olejíčků, či dalších pomůcek za zvýhodněnou velkoobchodní cenu a to i kdykoliv po ukončení semináře (osobně nebo na dobírku) a konzultace pro další využití svící - můžete nás pak kontaktovat emailem nebo na Facebooku kdykoli budete potřebovat poradit.

 

Tělové svíce prodáváme a poradenství poskytujeme ohledně využití tělových svící POUZE a VÝHRADNĚ absolventům našich školení a kursů! 

 

Seminářem naše spolupráce nekončí, našim absolventům radíme i v průběhu jejich další praxe.

 

Seminář je energeticky velmi náročný. Po semináři doporučujeme klidový režim dalších 24 hodin. Nabyté vědomosti můžete použít pro vlastní potřebu nebo jako součást jiných terapií, masáží nebo jako samostatnou terapii.

 

S účastníky všech našich seminářů jsme neustále v kontaktu a předáváme jim další zkušenosti a poznatky naše i našich klientů.

 

Kursy I., II., i III. mohou proběhnout i u vás, ve vašem městě, pokud si je zorganizujete sami a bude vás alespoň 10 - 14 účastníků. Máte zájem o seminář-školení u Vás? Ozvěte se nám. Domluvíme se na detailech a přijedeme.

 

 

Tělové svíce v praxi dle Moderovy metody ® - KURS II. + III. sloučený - Čakry a Pentagram (termín bude stanoven podle zájmu)

 

Kursy II. a III. jsou v tomto případě mimořádně sloučeny v jeden na žádost našich absolventů základního kursu.  

 

Tento sloučený kurs proběhne u nás ve Studiu na Dvorní ulici 760/15, Ostrava-Poruba. 

 

Po ukončení semináře proběhne předání Osvědčení o absolvování.

 

Těšíme se na vás. Lucie a Michael Moder 

 


 

Máte zájem o přednášku, besedu, kurs nebo seminář ve svém regionu? Kontaktujte nás,  domluvíme se na termínu - vy zorganizujete seminář a my přijedeme přednášet. Ostatní je věcí dohody a dalšího jednání.

 

 


 

- na veškeré naše akce se musíte přihlásit předem z důvodu omezeného počtu míst a zvládnutí organizace

 - jezdíme na přednášky a konzultace po celé ČR i zahraničí

 - pokud máte zájem o přednášku u Vás, pro Vás, Vaše spolupracovníky, klienty či známé, kontaktujte nás s předstihem - veškeré akce plánujeme až na rok dopředu

Aktuální přednášky i další zajímavé informace Dr. Nony jsou uvedeny zde na Facebooku: www.facebook.com/drnonaprodukty

Veškeré dotazy směrujte na Lucii Balážovou:

Facebook: www.facebook/lucieisis

email: Lucie.more@seznam.cz

telefon: 739 643 552 (volejte pouze v pracovní dny od 8.00 - 12.00 hod., 14.00 hod. - 17.00 hod.)

 


 

Máte zájem o přednášku nebo seminář ve svém regionu? 

Kontaktujte nás,  domluvíme se na termínu - vy zorganizujete seminář a my přijedeme přednášet. Organizátor platí náklady. Přednášky děláme až na výjimky ZDARMA.

 


 

Přednášky a semináře

- se mohou pořádat kdekoli na světě, kde o ně bude zájem, přijedeme kamkoli (momentálně se pohybujeme po celé ČR a některých státech Evropy)
- pokud máte zájem o další informace nebo o konkrétní přednášku či seminář, můžete využít formuláře na spodním konci stránky

- ostatní organizační záležitosti, včetně cenových podmínek atd. se řeší vždy individuálně

 


 

Přednášející:

Michael Moder - osobní trenér fitness, alternativní terapeut, výživový poradce, lektor, autor vlastní léčebné Moderovy metody ® a dalších originálních systémů a metod chráněných ochrannými známkami, autor mnoha článků na různá témata, spisovatel, certifikovaný manažer s letitými zkušenostmi v obchodě a marketingu, se zkušenostmi z pobytu v zahraničí, za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci byl nominován do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem.

Lucie Balážová - osobní trenér fitness, alternativní terapeut, specialistka na podpůrnou léčbu produkty Mrtvého moře s archebaktérií, etikoterapii a esoterní léčbu.

 


 

V případě seminářů o zdraví Vás můžeme seznámit například s komplexem produktů, které používáme nejen k prevenci, ale i k podpůrné léčbě nemocí a zdravotních problémů související s celkovým zdravotním stavem, s přibíráním na váze, ale i s nezdravým hubnutím atd. a které slouží např. k podpůrné léčbě zdravotních problémů:


–    kožních nemocí / jako ekzémy , akné,  psoriáza ,olýsání atd./
–    očních / jako záněty víček , rohovek ,bělm , konjuktivitis atd./
–    krční ,ušní a nosní / jako rinitída , sinusitida , laryngitída , otitída atd./
–    nemocí z nachlazení  / jako chřipka atd./
–    dýchacích orgánů / bronchitída , astma atd./
–    trávicí soustavy / gastritída , žaludečné vředy , cirhóza jater atd./
–    cévních chorob / nízký a vysoký krevní tlak , křečové žíly , hemoroidy atd./
–    močového systému
–    gynekologických  / eroze děložního čípku  , endometrióza , myóm , klimakterický syndrom atd./
–    onemocnění podpůrné a pohybové soustavy / artritída , ostrohy - kostní i patní, období po zlomeninách.../
–    látkové výměny  /cukrovka.../
–    onkologických onemocnění
–    onemocnění ústní dutiny / ginvitída , parodontóza.../
–    nervového systému / deprese ,nespavost .../
–    infekčních onemocnění ..
–    různých zánětů...
–    sexuálních poruch...

–    atd.

Zdravý organizmus preventivně posilujeme a omlazujeme - dopřejte si léčivou sílu biohmoty archebakterií z Mrtvého moře doplněné dalšími hojivými přírodními  látkami v jedinečném bioorganominerálním komplexu.

 

 


Další naše nejbližší akce - Kursy výuky práce s tělovými svícemi I., II., III., podrobnosti ZDE: www.telove-svice.cz
nebo zde: www.facebook.com/telovesvice

 


Formulář na dotazy

Máte-li zájem nás kontaktovat, vyplňte pečlivě níže uvedený odesílací formulář a klikněte na tlačítko "Odeslat". Tímto se Váš DOTAZ, OBJEDNÁVKA, POPTÁVKA nebo REKLAMACE odešle přímo ke kompetentní osobě, která Vás bude co nejdříve kontaktovat.


 Prosíme vyplňte všechna pole 
Kontaktní osoba: (Vaše jméno a příjmení)

Společnost-firma:
(pokud nás kontaktujete jako soukromá osoba, tento řádek nevyplňujte, pokud nám píšete jako firma, vyplňte nejen název firmy, ale také Vaše IČO)

Telefon:

E-mail:


IČO (vyplňují pouze firmy):


Město-region (vyplňují všichni):


V jaké záležitosti nás kontaktujete:
DOTAZ  ZÁJEM O SPOLUPRÁCI  PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ  REKLAMACE  ZÁJEM O SLEVY 10-40%

Text

Antispamová ochrana:
Kočka leze dírou, pes:
(Upozornění: vyplníte-li antispamovou ochranu nesprávně, může dojít ke smazání vámi vyplněných údajů!)

Regionální poradci | Výměna odkazů | Otázky-Odpovědi | Formulář na dotazy
Dokumenty ke stažení | Obchodní podmínky a reklamační řád | Ochrana osobních dat
Send mail to webmaster with questions or comments about this web site.
Copyright © 2010 Michael Moder®. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena. Michael Moder® is registered trademark.
Veškerý obsah webu www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz je chráněn autorským zákonem. Kompletní právní specifikace.
Naposledy aktualizováno: 16. srpna 2012 | webdesign - Kryštof Doležal, DiS.